Porozumienia o współpracy

Porozumienie z KPP w Wałczu

Data publikacji 05.05.2011

Porozumienie z KPP w Wałczu Słuchacze pilskiej szkoły policji wspierać będą policjantów Komendy Powiatowej Policji w Wałczu w zapewnieniu bezpieczeństwa i porządku publicznego, wykonując zadania praktyczne przewidziane w programie szkolenia.

Młodzi policjanci wspólnie ze swoimi starszymi kolegami z Komendy Powiatowej Policji w Wałczu oraz pod nadzorem kadry dydaktycznej Szkoły czuwać będą nad bezpieczeństwem mieszkańców regionu wałeckiego.

Porozumienie z KPP w Wałczu W ramach porozumienia o współpracy, zawartego pomiędzy Komendantem Szkoły Policji a Komendantem Wojewódzkim Policji w Szczecinie reprezentowanym przez Komendanta Powiatowego Policji w Wałczu słuchacze będą patrolować miejsca zagrożone, kontrolować zabezpieczenia urzędów, sklepów i parkingów, dbać o bezpieczeństwo w ruchu drogowym oraz interweniować w sytuacjach naruszenia prawa.

Dzięki podpisanemu porozumieniu młodzi funkcjonariusze w praktyce będą poznawać policyjną służbę, zdobywać doświadczenie zawodowe, ale przede wszystkim przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa.

(22.01.07)