Porozumienia o współpracy

Porozumienie z ZST w Skwierzynie

Data publikacji 05.05.2011

Porozumienie z ZST w Skwierzynie Twórczość Stanisława Lema w wielu miejscach odwołuje się do poszukiwania miejsca człowieka w realnym świecie. Bez wątpienia ta idea przyświeca także Zespołowi Szkół Technicznych w Skwierzynie, noszącej imię sławnego pisarza. Atrakcyjna oferta edukacyjna to szansa dla absolwentów na ciekawą i atrakcyjną pracę, to pomoc w znalezieniu swojego miejsca w dorosłym życiu.

Porozumienie z ZST w Skwierzynie W nowym roku szkolnym w Zespole Szkół inauguruje działalność klasa realizująca program „Szkolenie policyjne w technikum administracji z rozwiniętym modułem przedmiotów policyjno-prawnych”. Porozumienie w tej sprawie w dniu 3 września 2007 r., podczas uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego podpisali Pani Bożena Kaśków – Dyrektor Szkoły oraz Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wlkp. mł. insp. Jacek Krysiński.

Porozumienie z ZST w Skwierzynie Patronat na tym przedsięwzięciem objął Komendant Szkoły Policji w Pile, w imieniu którego porozumienie sygnował Zastępca Komendanta nadzorujący pion dydaktyczny insp. Witold St. Majchrowicz. W uroczystościach wzięli udział między innymi Komendant Powiatowy Policji w Międzyrzeczu mł. insp Krzysztof Gwizdała, Burmistrz Skwierzyny Arkadiusz Piotrowski.

(06.09.07)