NSZZ Policjantów przy Szkole Policji w Pile

Gwiazdkowy turniej halowej piłki nożnej o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile.

W dniu 18 grudnia w hali sportowej Szkoły Policji w Pile rozegrano Gwiazdkowy turniej halowej piłki nożnej o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile.

Turniej zorganizował Zakład Prewencji i Technik Interwencji, a przeprowadził asp. szt. Ryszard Rudnicki i asp. szt. Tomasz Skręta. Celem zawodów była integracja i rozwijanie sprawności fizycznej oraz popularyzacja rekreacji ruchowej wśród słuchaczy. W turnieju uczestniczyli policjanci szkoleń zawodowych podstawowych i kursów specjalistycznych. Czas gry wynosił 5 minut w systemie grupowym, mecz o trzecie miejsce i finał dwóch najlepszych drużyn. W turnieju wzięło udział osiem zespołów, w tym reprezentacja kadry pilskiej Szkoły Policji.

Podczas turnieju nie brakowało sportowych emocji i zaciętej rywalizacji. Pierwsze miejsce zajęła reprezentacja kompanii 2. Na drugim miejscu uplasowała się reprezentacja kompanii 3, która przegrała rywalizację o pierwsze miejsce tylko różnicą bramek po serii rzutów karnych. Trzecie miejsce zajęła drużyna reprezentująca kompanię 6. Na uwagę zasługuje wyróżnienie dla najlepszej zawodniczki (post. Karoliny Krzysiek), najlepszego zawodnika (post. Amadeusza Chruściela) i najlepszego bramkarza (post. Konrada Przeradzkiego). Najbardziej prestiżowy tytuł, króla strzelców otrzymał post. Karol Pędzioch. Nie zabrakło także dopingu dla wszystkich rywalizujących drużyny, ponieważ około stu słuchaczy przybyło do hali pilskiej Szkoły. Wszystkie drużyny otrzymały symboliczne nagrody, ufundowane przez Komendanta Szkoły Policji w Pile, powiat pilski, zarząd NSZZP i IPA w Szkole Policji w Pile, a za zaangażowanie i sportową rywalizację – oklaski dopingujących kibiców.


Sebastian Wegner
 

Powrót na górę strony