Koło SEiRP

Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze SEiRP

W dniu 14 października 2022 r. w sali konferencyjnej akademika Szkoły Policji w Pile odbyło się Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Koła nr 1 Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych.

W imieniu Pani Komendant Szkoły insp. Beaty Różniak-Krzeszewskiej, emerytów powitała Zastępca Komendanta insp. Agnieszka Kozłowska-Kordy, która zapewniła, że Szkoła jest cały czas otwarta dla seniorów i służyć im będzie wszelką możliwą pomocą.

Działania Zarządu w mijającej kadencji przedstawił prezes Krzysztof Górka. Sprawozdanie finansowe przedstawiła skarbnik Lidia Pawlak, a sprawozdanie Komisji Rewizyjnej jej przewodniczący Andrzej Rybiński

W jawnym głosowaniu zebrani wybrali nowy Zarząd Koła nr 1, który ukonstytuował się w następującym składzie:

• prezes Krzysztof Górka
  • wiceprezes Sylwester Urbaniak
  • skarbnik Lidia Pawlak
  • sekretarz Stanisław Włościanko
  • członkowie: Andrzej Skubiszewski, Józef Treściński, Adam Matyja.

Wybrano też Komisję Rewizyjną w składzie:

• przewodniczący Andrzej Rybiński
  • z-ca przewodniczącego Wiesław Cejmański
  • członek: Benedykt Smarz

Wybrany skład Komisji Socjalnej zostanie przedstawiony do akceptacji Kierownictwu Szkoły. Są to: przewodnicząca Wanda Pawłowska i członkowie: Stanisław Hoppe, Martyna Tuczyńska, Zefiryna Lisiecka, Wiesław Leszczyszyn, Krzysztof Radkowski, Tadeusz Dębski.

Wybrano delegatów na Zjazd Okręgowy: Krzysztof Górka, Andrzej Rybiński, Sylwester Urbaniak, Andrzej Skubiszewski, Józef Treściński.

Podsumowując zebranie, prezes Koła nr 1 Krzysztof Górka przedstawił zamierzenia i plany nowego Zarządu na przyszły rok.