Czas na podsumowanie udziału Szkoły Policji w Pile w ramach 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

To, że Szkoła Policji w Pile w aktywny sposób włączyła się w 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nikt nie ma wątpliwości. Ostatni weekend był nie tylko okazją do wsparcia szczytnej inicjatywy, ale dał możliwość promocji szkoły oraz udziału w różnorodnych wydarzeniach charytatywnych.

Jednym z wyjątkowych działań było przekazanie przez Panią Komendant Szkoły insp. Beatę Różniak-Krzeszewską zestawów gadżetów z oficjalnym logo na licytacje. Te wyjątkowe przedmioty trafiły pod młotek, a hojność darczyńców okazała się nieograniczona. Łączna kwota uzyskana w licytacjach oraz aukcjach wyniosła 2655 zł!

Szkoła Policji w Pile postanowiła także aktywnie wziąć udział w innej formie wsparcia WOŚP. Funkcjonariusze, pracownicy oraz słuchacze szkolenia zawodowego podstawowego wzięli udział w X Biegu Pobij Dystans z Sercem. W sumie pokonali dystans imponujących 104,83 km. To nie tylko wyjątkowy wynik, ale także symboliczny gest solidarności z potrzebującymi, których pomoc jest celem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Podczas 32. Finału WOŚP, Szkoła Policji w Pile zdecydowanie postawiła na aktywną promocję i edukację. Na specjalnie przygotowanym stoisku promocyjnym uczestnicy mogli zapoznać się z różnymi dziedzinami pracy funkcjonariuszy. Przedstawiciele Szkoły Policji udzielali informacji na temat pierwszej pomocy, zasad ruchu drogowego oraz wyszkolenia strzeleckiego i kryminalistyki. Obecni na stoisku słuchacze szkolenia zawodowego podstawowego byli gotowi odpowiedzieć na pytania i podzielić się doświadczeniem stojących na początku drogi zawodowej kariery. 

Finał WOŚP dla Szkoły Policji w Pile to nie tylko czas hojności, ale również okazja do pokazania się społeczności lokalnej jako instytucji aktywnej i zaangażowanej. Działania szkoły nie tylko przyczyniły się do znacznego wsparcia finansowego dla WOŚP, ale także zwiększyły świadomość społeczną na temat roli i działań Policji. Solidarność, hojność i edukacja - te wartości były niewątpliwie motorem napędowym działań Szkoły Policji w Pile podczas 32. Finału WOŚP.

 

MP/MP

Ładowanie odtwarzacza...
Powrót na górę strony