Walther P-99

Po filmie instruktażowym o pistolecie Glock 17, pojawiły się liczne prośby o kolejne. Nic tak nie motywuje do działania jak pozytywny odzew, dlatego pora na jednostkę broni najbardziej wyczekiwaną przez policjantów - pistolet Walther P-99.

Konstrukcja Walther P-99 produkcji Fabryki Broni "Łucznik" w Radomiu, stanowi prawie 80% obecnie używanych pistoletów przez polską Policję. Jest to pierwsza broń z jaką słuchacze Szkoły Policji mają styczność w trakcie szkolenia zawodowego podstawowego i na niej doskonalą swoje umiejętności strzeleckie podczas strzelań statycznych, szybkich, dynamicznych, sytuacyjnych i interwencyjnych.

Poniższy film przygotowany przez wykładowcę Zakładu Taktyki i Technik Interwencyjnych Szkoły Policji w Pile asp. Tomasza Rogowskiego przedstawi Państwu w przystępnej i zwięzłej formie budowę oraz najistotniejsze dane techniczne Walthera P-99.

TR/TR

Ładowanie odtwarzacza...