WOŚP i Szkoła Policji w Pile

Każdego roku, gdy zbliża się styczniowy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy społeczeństwo w Polsce łączy się w wyjątkowy sposób, aby wesprzeć najbardziej potrzebujących. Również instytucje publiczne i służby mundurowe angażują się w tę szczytną inicjatywę, dając wyraz solidarności i troski o wspólne dobro. Szkoła Policji w Pile stanowi doskonały przykład na to, jak służby policyjne aktywnie uczestniczą w społecznych inicjatywach charytatywnych.

W tym roku 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie dedykowany zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, a wydarzeniu tym towarzyszą akcje internetowe i wydarzenia zamknięte, które rozpoczynają się już na początku grudnia.

Funkcjonariusze oraz pracownicy Szkoły zaplanowali włączyć się w organizację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, nie tylko finansowo wspierając zbiórkę, ale również biorąc czynny udział w licznych wydarzeniach towarzyszących finałowi. Poza planowanym wystawieniem stoiska promocyjnego Szkoły podczas Finału WOŚP, który odbędzie się w dniu 28 stycznia w RCK „Fabryka Emocji”, Pani Komendant Szkoły Policji w Pile postanowiła przekazać do licytacji zestawy przedmiotów z oficjalnym logo instytucji do licytacji.

Dla wszystkich, którzy nie będą mogli być obecni w RCK podczas pilskiego Finału WOŚP mamy dobrą wiadomość! Pani Komendant przekazała dodatkowe zestawy, które będzie można wylicytować za pośrednictwem portalu Allegro /www.aukcje.wosp.org.pl/

 

Gadżety Szkoły Policji w Pile - zestaw biurowy:

https://allegro.pl/oferta/zestaw-gadzetow-szkoly-policji-w-pile-biurowy-15087750859

 

Pamiątkowy ryngraf Komendanta Szkoły Policji w Pile:

https://allegro.pl/oferta/pamiatkowy-ryngraf-komendanta-szkoly-policji-w-pile-15087672241

 

Pamiątkowy zegar Szkoły Policji w Pile:

https://allegro.pl/oferta/pamiatkowy-zegar-szkoly-policji-w-pile-15087715884

 

Zestaw gadżetów Szkoły Policji w Pile:

https://allegro.pl/oferta/zestaw-gadzetow-szkoly-policji-w-pile-15087735159

 

 

Do tej pory, przekazywane do licytacji gadżety z logo Szkoły, będące jednocześnie symbolami służby policyjnej, cieszyły się dużym zainteresowaniem. Liczymy na Waszą hojność i tym razem!

Udział Szkoły Policji w Pile w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy to doskonały przykład tego, jak służby mundurowe, oprócz codziennego pełnienia obowiązków, angażują się w społeczne działania na rzecz dobra wspólnego.

 

MP/MP

Powrót na górę strony