Podsumowanie roku 2023!

Za nami odprawa roczna podsumowująca osiągnięcia w 2023 roku w Szkole Policji w Pile. Odprawę prowadziła Pani Komendant insp. Beata Różniak-Krzeszewska. Uczestniczyli w niej również zastępcy komendanta, kierujący komórkami organizacyjnymi oraz policjanci i pracownicy Szkoły.

Wraz z przyjściem nowego roku zawsze  pojawia się czas podsumowań wszystkich aspektów działalności Szkoły. To również doskonały moment na przedstawienie planu jej funkcjonowania na kolejny rok. Odprawę rozpoczęła się przyjęciem meldunku przez Panią Komendant Szkoły Policji w Pile insp. Beatę Różniak-Krzeszewską.

Jako pierwsza głos zabrała Pani Komendant. Na wstępie podziękowała wszystkim współpracownikom za poprzedni, intensywny ale efektywny 2023 rok oraz złożyła swoim podwładnym życzenia na ten trwający. Następnie, w swoim wystąpieniu odniosła się do działalności Szkoły Policji w Pile, a także kwestii kadrowych, finansowych, stanu dyscypliny, a także wskazała na plany i zamierzenia na bieżący rok.

Na uwagę niewątpliwie zasługuje zaplanowana na 2024 roku realizacja II etapu inwestycji – budowa krytej strzelnicy policyjnej na terenie naszej Szkoły.

Następnie głos zabrał Zastępcy Komendanta: insp. Ryszard Jakubowski, który przedstawił działalność pionu dydaktycznego oraz mł. insp. Marcin Towalewski – pionu logistycznego.

Kolejno przyszedł czas na zabranie głosów przez pozostałych uczestników spotkania.

„ … każdy z nas jest bardzo ważnym ogniwem Szkoły, a sukcesy które osiągamy są wynikiem bardzo dużego zaangażowania w podejmowane czynności. Jestem dumna, że mogę kierować tak wspaniałą kadrą”.

Tymi słowami Pani Komendant insp. Beata Różniak-Krzeszewska podziękowała swoim zastępcom, kierującym komórkami organizacyjnymi, policjantom i pracownikom Szkoły za ubiegły rok sumiennej pracy.

MP/MP