Magia Świąt

Coroczną, świąteczną tradycją jest to, że nasza Szkoła przy wsparciu samorządu słuchaczy organizuje akcje charytatywne niosąc pomoc najbardziej potrzebującym. Okazując serce, dajemy świadectwo, że w życiu najwięcej zyskujemy obdarowując innych.

Święta to czas, w którym większość z nas odczuwa potrzebę dzielenia się, a każdy, nawet najmniejszy gest, się liczy, bo daje radość innym. Z tego powodu słuchacze kursów specjalistycznych oraz szkolenia zawodowego podstawowego włączyli się w kolejną w tym roku akcję wsparcia przekazując przygotowane paczki na Oddział Dziecięcy Szpitala Specjalistycznego w Pile.

Przeprowadzona w Szkole przedświąteczna koleżeńska zbiórka umożliwiła przekazanie najmłodszym pacjentom prezentów, w których znalazły się gry, zabawki, artykuły papiernicze oraz pluszaki i słodkie niespodzianki - czekolady z uprzednio przeprowadzonych akcji HDK.

Bardzo cieszymy się, że wszystkie paczki trafiły do potrzebujących jeszcze przed Świętami. Może dzięki temu będzie to czas, w którym troski odsunięte na bok, będą zastąpione radością i wiarą w lepszy czas.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję!

MP/MP