Medal dla Szkoły Policji w Pile!

To było wyjątkowe podziękowanie! Pani Komendant insp. Beata Różniak-Krzeszewska miała zaszczyt odebrać szczególne wyróżnienie dla Szkoły Policji w Pile. Spotkanie odbyło się w Centrum Powiatowym ISKRA, gdzie Odział Rejonowy PCK w Pile zorganizował uroczyste obchody 65-lecia Honorowego Krwiodawstwa PCK.

W uznaniu długoletnich zasług na rzecz honorowego krwiodawstwa, niesienie bezinteresownej pomocy w postaci niezastąpionego leku, jakim jest krew oraz działalności na rzecz honorowego krwiodawstwa, Zarząd Główny Polskiego Czerwonego Krzyża wyróżnił najbardziej zasłużonych krwiodawców i działaczy PCK. Wśród odznaczonych znalazła się również Szkoła Policji w Pile. Medal 65-lecia Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża odebrała dla Szkoły Policji w Pile Pani Komendant insp. Beata Różniak-Krzeszewska.

(zdj. Powiat pilski)

A mamy się czym pochwalić…

W bieżącym roku, koordynator ds. HDK w naszej jednostce zorganizował aż 12 akcji. W jednej uczestniczyliśmy w ramach próby pobicia rekordu Guinnessa. Wszystkie trzynaście akcji zgromadziły aż 530 uczestników – funkcjonariuszy i pracowników cywilnych, którzy podzielili się cząstką siebie, oddając niezastąpiony, najcenniejszy z leków – krew, w łącznej ilości 238,5 l.

Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tak wspaniałego wyniku! Jesteśmy dumni, że są wśród nas osoby, które bezinteresownie potrafią dzielić się tym bezcennym darem.

MP/MP