Wolontariusze o WIELKIM SERCU!

Corocznie w dniu 5 grudnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Celem obchodów jest uznanie pracy wolontariuszy na całym świecie za ich trud, czas i umiejętności działania na polu społecznym, medycznym, gospodarczym, ekologicznym oraz za zaangażowanie w pomoc humanitarną czy akcje charytatywne. Niewątpliwe w ten kanon wpisuje się Pani Komendant Szkoły Policji w Pile – insp. Beata Różniak-Krzeszewska!

Pilscy ochotnicy celebrowali swoje święto w Regionalnym Centrum Kultury. Spotkanie było doskonałą okazją do podziękowań i podsumowania przedsięwzięć mających na celu niesienie pomocy potrzebującym.

Podziękowania za wieloletnią działalność w propagowaniu wolontariatu, gorące serce i zrozumienie potrzeb innych ludzi otrzymała od Zarządu i członków Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu w Pile Pani Komendant pilskiej Szkoły Policji – insp. Beata Różniak-Krzeszewska!

Jeszcze raz gratulujemy wyróżnienia oraz składamy serdeczne podziękowania za bezinteresowną pomoc drugiemu człowiekowi!

A wszystkich chętnych do zapoznania z organizowanymi z inicjatywy Pani Komendant akcji zapraszamy do zakładki na stronie Szkoły Policji w Pile DZIAŁALNOŚĆ – WOLONTARIAT.

MP/MP

Zdj. Funpage Facebook Miasto Piła