Rodzinnie o wojsku i nie tylko

W niedzielę (13.08) na Stadionie Powiatowym przy ul. Okrzei w Pile odbył się Rodzinny Piknik Wojskowy z okazji obchodów Święta Wojska Polskiego. Nie mogło na nim zabraknąć pilskiej Szkoły Policji.

Nasza jednostka przygotowała wiele atrakcji dla uczestników tego spotkania. W imieniu Komendant Szkoły insp. Beaty Różniak-Krzeszewskiej, w wydarzeniu uczestniczył Zastępca Komendanta ds. dydaktycznych insp. Ryszard Jakubowski. Na przygotowanym stoisku promocyjnym swoją wiedzą i zawodowym doświadczeniem dzielili się funkcjonariusze naszej Szkoły. Zapoznali oni odwiedzających z podstawami kryminalistyki, a także ze specyfiką służby oraz środkami przymusu bezpośredniego będącymi na wyposażeniu Policji.

WH