Absolwenci kursu aspiranckiego

W dniu 6 czerwca 2023 r. dwudziestu trzech funkcjonariuszy otrzymało świadectwa ukończenia pierwszego w tym roku szkolenia zawodowego aspiranckiego.

Wręczył je insp. Ryszard Jakubowski, który w imieniu Komendanta Szkoły Policji w Pile insp. Beaty Różniak-Krzeszewskiej, pogratulował absolwentom bardzo dobrych wyników (kilkanaście świadectw z wyróżnieniem).

Zastępcy Komendanta wręczający świadectwo słuchaczowi.

Skierowani na to szkolenie policjanci, przez blisko miesiąc doskonalili swoje umiejętności oraz wzbogacali wiedzę m.in. o zagadnienia z zakresu prawa karnego procesowego, cyberprzestępczości, zarządzania kryzysowego i pracy operacyjnej.

W bieżącym roku w planie szkoleń i kursów pilskiej Szkoły Policji zaplanowanych zostało jeszcze sześć edycji wspomnianego kursu.

WH

• Sala wykładowa, w której siedzą policjanci,  za biurkiem Zastępca  Komendanta podsumowuje szkolenie.
  • Sala wykładowa, w której tyłem, przy krzesłach stoją na baczność policjanci.
  • miniaturka zdjęcia 1.