Podkom. Małgorzata Krzyżan na Światowych Igrzyskach – Rotterdam 2022

Pod koniec lipca 2022 roku ponad 10000 osób pracujących w Policji, Straży Pożarnej, urzędach celnych, penitencjarnych z 70 państw rywalizowało w 63 dyscyplinach sportowych podczas Światowych Igrzysk Policjantów i Strażaków Rotterdam 2022.

Wśród startujących była podkom. Małgorzata Krzyżan – młodszy wykładowca Zakładu Prawa i Kryminalistyki. Nasza koleżanka wystartowała w lekkiej atletyce i zdobyła dwa złote medale w rzucie dyskiem oraz pchnięciu kulą. Uzyskane wyniki okazały się rekordami świata wśród policjantów w kategorii W50. Dzięki ich uzyskaniu podkom. Małgorzata Krzyżan zapisała się w annałach historycznych tej imprezy.

Podkom. Małgorzata Krzyżan ze złotym medalem stojąca na podium wraz ze zdobywczynią 2 i 3 miejsca podczas Światowych Igrzysk Policjantów i Strażaków Rotterdam 2022

"Chciałam bardzo serdecznie podziękować Pani Komendant Szkoły Policji w Pile insp. Beacie Różniak-Krzeszewskiej za udzielone mi wsparcie. Dzięki temu mogłam godnie reprezentować naszą Szkołę, Policję i Polskę na arenach międzynarodowych. Dzięki takim osobom chce się dać z siebie wszystko co najlepsze" – dodała po powrocie podkom. Małgorzata Krzyżan.

Gosiu! Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

ZPiK/WP

• Finalistki Światowych Igrzysk Policjantów i Strażaków Rotterdam 2022 na podium ze zdobytymi medalami, trzymają w ręku swoje narodowe flagi
  • Zdjęcie grupowe zawodniczek Igrzysk na boisku
  • Złoty medal podkom. Małgorzaty Krzyżan
  • Podkom. Małgorzata Krzyżan podczas konkurencji pchnięcia kulą
  • Zdjęcie grupowe uczestniczek Igrzysk
  • Umundurowana podkom. Małgorzata Krzyżan trzymająca w rękach swój złoty medal po powrocie z zawodów. W tle logo Szkoły Policji w Pile.