Zakończenie kursu OR

Dzień 7 kwietnia był dla 45 funkcjonariuszy, reprezentujących niemal wszystkie policyjne garnizony, dniem weryfikacji wiedzy i umiejętności, o które wzbogacili się podczas blisko trzymiesięcznego kursu realizowanego w Szkole Policji w Pile.

Słuchacze kursu specjalistycznego dla policjantów służby kryminalnej wykonujących czynności operacyjno-rozpoznawcze, pod okiem doświadczonych szkolnych wykładowców, policjantów z jednostek organizacyjnych Policji oraz podmiotów pozapolicyjnych zapraszanych do prowadzenia wybranych zagadnień, poszerzyli swoje kompetencje zawodowe w zakresie postępowania przygotowawczego, pracy operacyjnej, procesu wykrywczego wybranych przestępstw, a także doskonalili umiejętności strzeleckie, taktykę i techniki zatrzymania niebezpiecznego przestępcy oraz udzielania pierwszej pomocy.

W uroczystym zakończeniu kursu uczestniczyła Pani Zastępca Komendanta, insp. Agnieszka Kozłowska-Kordy, kadra kierownicza oraz kadra dydaktyczna Szkoły.

Wszystkim absolwentom gratulujemy zdanego egzaminu!

WH/WP

• Pani Zastępca Komendanta Szkoły składa gratulacje umundurowanemu policjantowi.
  • Pani Zastępca Szkoły Policji wraz z kierownikami zakładów i wydziałów Szkoły w umundurowaniu galowym. W tle Poczet Sztandarowy wraz ze Sztandarem Szkoły Policji w Pile.
  • Maszerujący policjanci Pocztu Sztandarowego Szkoły Policji przechodzą obok umundurowanych policjantów absolwentów kursu.