Niebieskie serca w schronisku „Miluszków”

Pod koniec lutego, przedstawiciele szkolenia zawodowego podstawowego kompanii 1,2 oraz 4 wraz z dowódcą kompanii, nadkom. Wojciechem Kur i opiekunem samorządu, mł. asp. Kamilą Kur w ramach wolontariatu udali się do schroniska dla zwierząt ,,Miluszków” na Leszkowie.

To już kolejna wizyta naszych kolegów w schronisku dla zwierząt. Na miejscu, pracownicy schroniska zapoznali słuchaczy z zasadami oraz warunkami funkcjonowania placówki.

Umundurowani funkcjonariusze schodzą po schodach.

Celem nadrzędnym wizyty, było przekazanie asortymentu dla naszych czworonożnych przyjaciół, m.in.: zabawek dla psów i kotów, karmy wysokomięsnej, żwirku dla kotów, szelek, smyczy oraz mat.  Spotkanie było doskonałą okazją do poświęcenia czasu zwierzętom niemającym na co dzień swojego własnego domu. Z uwagi na charakter placówki, zwierzęta na co dzień żyją w kojcach, niektóre od długiego czasu. Każdy spacer z wolontariuszem sprawił psom ogromną radość.

Umundurowani funkcjonariusze z psem.

Zachęcamy wszystkich do odwiedzania schroniska! Być może jakieś skrzywdzone zwierzę znajdzie nowego właściciela!

Umundurowani funkcjonariusze wychodzący z budynku z darami dla zwierząt.

WOSiD/WP

• Umundurowani funkcjonariusze z psami
  • Umundurowani funkcjonariusze spacerujący z psami
  • Umundurowani funkcjonariusze z psem
  • Umundurowani funkcjonariusze bawiący się z psem
  • Grupowe zdjęcie umundurowanych funkcjonariuszy stojących z darami dla zwierząt.