Odwiedziny w szpitalu - 2020 - Szkoła Policji w Pile

Odwiedziny w szpitalu

Kolejna grupa wolontariuszy z naszej szkoły odwiedziła najmłodszych pacjentów oddziału dzieci starszych i młodszych w pilskim szpitalu.

Była to wyjątkowa wizyta ponieważ dzieci z naszego powiatu kończyły ferie zimowe, a z różnych przyczyn niektórzy ten czas spędzili w szpitalu. Tym większa była radość dzieci, gdy przedstawiciele samorządu szkolnego przekazali im upominki w postaci pluszowych maskotek, zabawek oraz czekolad zebranych w wyniku ostatniej akcji krwiodawstwa w Szkole Policji w Pile. W tym roku była to pierwsza wizyta słuchaczy kursów podstawowych     u chorych dzieci. Wolontariusze, żegnając się z najmłodszymi policyjnymi przyjaciółmi, obiecali ponowną wizytę.

WP/WOSiD W.Thiel

  • Odwiedziny w szpitalu
  • Odwiedziny w szpitalu
  • Odwiedziny w szpitalu