Pierwsze w tym roku rozpoczęcie kursu specjalistycznego - 2020 - Szkoła Policji w Pile

Pierwsze w tym roku rozpoczęcie kursu specjalistycznego

Wczoraj, w auli Szkoły odbyło się uroczyste rozpoczęcie, pierwszego w tym roku szkolenia specjalistycznego.

Funkcjonariusze Policji rozpoczęli naukę na kursie specjalistycznym dla policjantów służby kryminalnej wykonujących czynności dochodzeniowo-śledcze. W trakcie 73 dni szkoleniowych będą oni wzbogacać swoją wiedzę i umiejętności w zakresie prowadzenia postępowania przygotowawczego, trafnego określania kwalifikacji prawnej zdarzeń przestępczych, umiejętności uzasadniania decyzji procesowych, stosowania wybranych metod i form pracy operacyjnej oraz realizacji procesu wykrywczego.

W uroczystości uczestniczył Zastępca Komendanta Szkoły mł.insp. Michał Kominowski, kierujący komórkami oraz kadra dydaktyczna.

 

WP/M.Pałys

  • Pierwsze w tym roku rozpoczęcie kursu specjalistycznego
  • Pierwsze w tym roku rozpoczęcie kursu specjalistycznego
  • Pierwsze w tym roku rozpoczęcie kursu specjalistycznego