Rajd Górski Służb Mundurowych

W ostatnich dniach września odbył się XXVI Ogólnopolski Rajd Górski Służb Mundurowych Resortu Spraw Wewnętrznych. Szkołę Policji w Pile reprezentowała drużyna koła „Tramppol”, działającego od 2001 r. przy NSZZ Policjantów. W skład Komitetu Honorowego Rajdu weszli m.in. Komendant Główny Policji oraz Komendant Główny Straży Granicznej.


W tym roku w rajdzie, którego bazą była miejscowość  Murzasichle, uczestniczyło ponad 450 osób z blisko 40 drużyn. Podczas 3 dni przemierzania szlaków turystycznych, uczestnicy zmagali się także z licznymi konkurencjami sprawnościowymi (strzelanie z broni krótkiej i długiej, strzelanie z łuku, rzut lotkami), testem wiedzy na temat Tatr oraz w konkursie piosenki rajdowej.

Nasza drużyna odebrała pamiątkowy puchar za zajęcie miejsca w pierwszej dziesiątce rywalizujących drużyn, zaś zwycięzcą okazał się zespół z Klubu Górskiego Orły, który zlokalizowany jest przy Komendzie Stołecznej Policji.

Tramppol/Sebastian Wegner 

Powrót na górę strony