Półmaraton już w niedzielę

Już w niedzielę wystartuje Otwarty Międzynarodowy Puchar Policji w Półmaratonie rozgrywanym w ramach 28. Międzynarodowego Półmaratonu Philips’a.

 

W ramach biegu prowadzona będzie klasyfikacja indywidualna kobiet i mężczyzn oraz klasyfikacja drużynowa. Impreza została objęta patronatem honorowym Komendanta Głównego Policji, który rokrocznie funduje puchary dla najlepszych zawodników i drużyn z Polskii zagranicy. Szkoła Policji w Pile dla zawodników klasyfikacji indywidualnych przewidziała również cenne nagrody i wyróżnienia. Przypominamy, że przed biegiem jest możliwość skorzystania z szatni, wraz z natryskami, dostępnych przy hali sportowej Szkoły Policji w Pile. Do dyspozycji jest również obiekt sportowy. Przed biegiem (od godz. 9.00) i bezpośrednio po nim, będzie otwarta brama od ul. Konopnickiej (brama przy hali sportowej). Wejście na teren Szkoły Policji w Pile za okazaniem legitymacji służbowej.

 


IPA/SP/Sebastian Wegner 

 

Do imprezy przystąpi 120 zawodników:

POL

114

LAT

6

Powrót na górę strony