Czas emerytur

Aż pięciu pracowników Szkoły Policji w Pile podjęło ostatnio jedną z ważniejszych decyzji w swoim zawodowym życiu decydując się odejść na emeryturę. Uroczysta zbiórka z okazji pożegnania świeżo upieczonych emerytów odbyła się w szkolnej sali konferencyjnej.

Uroczystość jaka miała miejsce 16 lipca w Szkole Policji w Pile jest zarówno symbolem końca, biorąc pod uwagę zakończenie pracy zawodowej, a jednocześnie początku nowej życiowej drogi.  Decyzję o odejściu na emeryturę po ponad 40 latach kariery zawodowej podjęli: pani Barbara Potecka – specjalista Wydziału Finansów, pani Aurelia Piekarska – specjalista Sekcji Żywnościowej, pani Władysława Beńko i pani Krystyna Walewska – pracownice Wydziału Zaopatrzenia oraz specjalista Sekcji Teleinformatyki pan Waldemar Mączka.

W pożegnaniu pięciu doświadczonych, rzetelnych i długoletnich pracowników Szkoły uczestniczyli Komendanci Szkoły Policji w Pile, bezpośredni przełożeni przyszłych emerytów oraz kadra kierownicza. Komendant Szkoły insp. Beata Różniak – Krzeszewska złożyła na ręce emerytów gratulacje z okazji osiągnięcia tak długiego stażu pracy i podziękowania za wiele lat zaangażowania w sumienne wykonywanie obowiązków, a także wręczyła promesy i upominki.

W imieniu wszystkich funkcjonariuszy i pracowników dziękujemy Państwu za lata współpracy i życzymy realizacji życiowych planów, dużo zdrowia, spełnienia marzeń oraz chwil wypełnionych spokojem, radością i uśmiechem. Niech emerytura będzie przede wszystkim czasem dla rodziny, a praca w Szkole Policji w Pile - przyczynkiem do miłych wspomnień.

WK/Paulina Politowska

 

Powrót na górę strony