Kurs PG 1/18 za nami - 2018 - Szkoła Policji w Pile

Kurs PG 1/18 za nami

W dniach 8 stycznia – 7 lutego 2018 r. w Szkole Policji w Pile zrealizowana została pierwsza w tym roku edycja kursu specjalistycznego w zakresie zwalczania przestępczości gospodarczej.

Przez 23 dni szkoleniowe 19 funkcjonariuszy Policji z garnizonów: kujawsko – pomorskiego, lubuskiego, śląskiego, dolnośląskiego, łódzkiego, mazowieckiego, wielkopolskiego, świętokrzyskiego i zachodniopomorskiego, zdobywało wiedzę i umiejętności potrzebne do wykonywania zadań związanych z taktyką zwalczania przestępczości gospodarczej. Program szkolenia obejmował również takie zagadnienia, jak: doskonalenie umiejętności strzeleckich, umiejętności taktyczne i techniczne stosowane do zatrzymania niebezpiecznego przestępcy, doskonalenie umiejętności udzielania pierwszej pomocy.

Oprócz kadry dydaktycznej Szkoły Policji w Pile, zajęcia na kursie PG prowadzili eksperci zewnętrzni: Monika Krysztofiak z Allegro i Dariusz Kochański z kancelarii prawnej P. Grzelka & Wspólnicy sp. komandytowa (biegły sądowy z zakresu własności intelektualnej i przemysłowej, znaków towarowych i wzorów przemysłowych).

 

 ZSK/Paulina Politowska