Do wręczenia świadectw, wystąp!

W dniu 22 grudnia, po 142 dniach nauki oraz po przystąpieniu do egzaminu końcowego, 79 słuchaczy kursu zawodowego podstawowego otrzymało z rąk Komendanta Szkoły Policji w Pile insp. Beaty Różniak-Krzeszewskiej, świadectwa jego ukończenia.

Po blisko sześciu miesiącach nauki, bogatsi o nowe umiejętności, powrócili już do swoich macierzystych jednostek, gdzie będą kontynuować dalszą służbę.

Wspomniana grupa policjantów zasługuje na szczególne wyróżnienie z uwagi na duże zaangażowanie zarówno w życie pilskiej Szkoły, jak również w wiele akcji o charakterze charytatywnym, począwszy od zbiórki krwi, a skończywszy na organizacji przedsięwzięć, z których środki zostały przekazane na pomoc potrzebującym.

Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia podczas wykonywania tego trudnego i odpowiedzialnego zawodu.

 

Mariusz Miernowski

Powrót na górę strony