Mistrzostwa Polski Mastersów - 2017 - Szkoła Policji w Pile

Mistrzostwa Polski Mastersów

Na początku lipca w Krakowie odbyły się 27. Mistrzostwa Polski Mastersów w Lekkiej Atletyce. Wśród ponad 450 uczestników obecna była nasza koleżanka st. asp. Małgorzata Krzyżan - młodszy wykładowca Zakładu Służby Kryminalnej.

Małgorzata Krzyżan zajęła pierwsze miejsce w rzucie dyskiem kobiet, zdobywając tytuł Mistrzyni Polski w kategorii K45. Jej wynik (40,69 m) jest jednocześnie rekordem Mistrzostw Polski. Ponadto, zdobyła srebrny medal w pchnięciu kulą kobiet we wspomnianej kategorii.

Zdobyte medale i osiągnięte wyniki przez naszą koleżankę, są dobrym prognostykiem przed 20. Mistrzostwami Europy w Lekkiej Atletyce Mastersów, które odbędą się w dniach 27 lipca - 5 sierpnia w duńskim Aarhus.

 

Marzena Brzozowska