Konkurs wiedzy „Bezpieczny Trzecioklasista”

5 kwietnia 2017 r. w auli Szkoły Podstawowej nr 1 w Pile odbył się X Miejski Konkurs Wiedzy „Bezpieczny Trzecioklasista”. Drużyny ze wszystkich publicznych szkół podstawowych rozwiązywały pytania testowe dotyczące różnorodnych zagadnień związanych z bezpieczeństwem.

Organizatorem konkursu, nad którym honorowy patronat objął Prezydent Piły, jest Szkoła Podstawowa nr 1 w Pile. Jak co roku, wykładowcy pilskiej Szkoły Policji przygotowali dla dzieci niespodzianki - zaprezentowali elementy sprzęt oraz elementy pracy policjantów ruchu drogowego.

Uroczyste wręczenie pucharu, dyplomów, nagród, których sponsorem jest UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. oraz podziękowań dla opiekunów odbędzie się 17 maja o godzinie 17.00 w auli wspomnianej szkoły podstawowej.

Sławomir Banach, Bartosz Ogrodniczuk