Kolejna wizyta przedszkolaków - 2016 - Szkoła Policji w Pile

Kolejna wizyta przedszkolaków

Dzisiaj w Szkole Policji w Pile gościliśmy grupę dzieci z Publicznego Przedszkola nr 1 w Pile. Była to dla nich nie tylko okazja do tego, aby obejrzeć szkolny budynek, ale także, by dowiedzieć się, czym zajmują się policjanci pracujący w Szkole oraz czego uczą się przebywający tutaj słuchacze.

Z przedszkolakami spotkali się kom. Radosław Spychalski i podkom. Marcin Kolasiński - wykładowcy Zakładu Prewencji i Technik Interwencyjnych, którzy zaprezentowali salę i sprzęt do nauki pierwszej pomocy, sierż. szt. Magdalena Borowiak - wykładowca tego samego Zakładu, która przypomniała dzieciom o zasadach bezpieczeństwa podczas zabawy i poruszania się po drogach, a także wykładowca Zakładu Służby Kryminalnej st. asp. Marcin Mańczak, który zdradził tajniki ujawniania śladów i wykonał przybyłym pamiątkową daktyloskopię.

Paulina Politowska