Półmaraton Philips´a, Piła 2016 - 2016 - Szkoła Policji w Pile

Półmaraton Philips´a, Piła 2016

Data publikacji 19.08.2016

Serdecznie zapraszamy wszystkich funkcjonariuszy oraz pracowników Policji polskiej i zagranicznej do udziału w Otwartym Międzynarodowym Pucharze Policji w Półmaratonie rozgrywanym w ramach XXVI Międzynarodowego Półmaratonu Philips´a.

Serdecznie zapraszamy wszystkich funkcjonariuszy oraz pracowników Policji polskiej i zagranicznej do udziału w Otwartym Międzynarodowym Pucharze Policji w Półmaratonie rozgrywanym w ramach XXVI Międzynarodowego Półmaratonu Philips´a.

Przedsięwzięcie zostało wpisane do „Harmonogramu wydarzeń sportowo-rekreacyjnych na rok 2016 objętych patronatem honorowym Komendanta Głównego Policji”. Zawody odbędą się w niedzielę 4 września br., a w ich ramach prowadzona będzie dla przedstawicieli Policji klasyfikacja indywidualna kobiet i mężczyzn oraz klasyfikacja drużynowa. Pod względem logistycznym bieg przedstawicieli Policji organizowany jest przez Szkołę Policji w Pile, w części dotyczącej startu ekip zagranicznych - we współpracy z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Policji (IPA) oraz NSZZP. Szkoła zapewni zakwaterowanie uczestnikom w swoich obiektach od dnia poprzedzającego zawody, to jest 3 września (sobota) od godziny 16.00 w ramach delegacji służbowej (zgodnie z harmonogramem wydarzeń sportowo-rekreacyjnych na rok 2016 udział w zawodach funkcjonariuszy i pracowników Policji odbywać się będzie w ramach delegacji służbowych). Dodatkowo udostępni swoje obiekty sportowe, na których zawodnicy w komfortowych warunkach będą mogli przygotować się do biegu.
Rejestracja zawodników odbywa się na stronie internetowej głównego organizatora, którym jest Stowarzyszenie Biegów Ulicznych w Pile: www.halfmarathon.pl.
Na zwycięzców Otwartego Międzynarodowego Pucharu Policji w Półmaratonie w klasyfikacji indywidualnej (trzy miejsca na podium) czekają okolicznościowe puchary i nagrody rzeczowe. W klasyfikacji drużynowej reprezentacja danej jednostki musi liczyć trzech zawodników. Wymagana jest jednobrzmiąca nazwa zespołu i zgłoszenie do klasyfikacji (zmianę w nazwie można wprowadzić tylko przed startem do półmaratonu). W przypadku liczniejszego udziału, kolejni zawodnicy zespołu są klasyfikowani indywidualnie. Dla najlepszych drużyn przewidziano puchary i upominki.
Przyjmowanie zgłoszeń na zakwaterowanie dla policjantów i pracowników Policji (zarówno indywidualnych, jak i drużynowych) odbywa się drogą elektroniczną poprzez przesłanie deklaracji na adres e-mail halfmarathon@sppila.policja.gov.pl. Dodatkowo wraz z deklaracją kwaterunkową proszę przesłać dane niezbędne do wystawienia faktury za nocleg.   Informacji w sprawie Otwartego Międzynarodowego Pucharu Policji w Półmaratonie udzielają: kierownik Zakładu Prewencji i Technik Interwencyjnych mł. insp. Sylwester Urbaniak tel. 67 352 21 40, tel. kom. 695 820 174 oraz młodszy wykładowca Zakładu Służby Kryminalnej kom. Sebastian Wegner tel. 67 352 21 39, tel. kom. 607 876 120.

autor: Sebastian Wegner

(19.08.16)