III miejsce w turnieju piłkarskim

Data publikacji 22.07.2016

W dniu 15 lipca reprezentacja Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA - Region Szkoła Policji w Pile wzięła udział w Turnieju Piłki Nożnej ...

III miejsce w turnieju piłkarskim W dniu 15 lipca reprezentacja Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA - Region Szkoła Policji w Pile wzięła udział w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zakładu Karnego we Wronkach. Rywalizacja odbyła się pomiędzy 20 drużynami na boisku sportowym w Popowie k. Wronek.
Nasza reprezentacja zaprezentowała się z bardzo dobrej strony, co zaowocowało tym, że stanęła do rywalizacji o III miejsce. Rywale z KPP w Szamotułach zdobyli w tym meczu zaledwie jednego gola, co w odniesieniu do pięciu strzelonych przez naszych zawodników, pozwoliło im cieszyć się z miejsca na podium.
Pierwsze miejsce zajęła I drużyna Zakładu Karnego we Wronkach, natomiast drugie miejsce - II drużyna Zakładu Karnego we Wronkach.

III miejsce w turnieju piłkarskim III miejsce w turnieju piłkarskim III miejsce w turnieju piłkarskim III miejsce w turnieju piłkarskim

autor: Jolanta Kamińska

(22.07.16)