III Piłkarski Turniej Wakacyjny

Data publikacji 18.07.2016

Sobotnie przedpołudnie w Szkole Policji w Pile upłynęło pod znakiem sportowej rywalizacji. Na jednym z boisk wchodzącym w skład obiektów sportowych Szkoły ...

III Piłkarski Turniej Wakacyjny Sobotnie przedpołudnie w Szkole Policji w Pile upłynęło pod znakiem sportowej rywalizacji. Na jednym z boisk wchodzącym w skład obiektów sportowych Szkoły rozegrany został III Piłkarski Turniej Wakacyjny o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile. Podobnie jak w latach ubiegłych w Turnieju wzięło udział 6 reprezentacji, a każda z występujących drużyn składała się z 12 zawodników z rocznika 2007 - 2008. Zgodnie z regulaminem Turnieju rozegrano łącznie 15 meczów po 12 minut systemem „każdy z każdym”. Po kilkugodzinnej walce na boisku zwycięzcą Turnieju okazała się drużyna Zjednoczeni Kaczory. Na miejscu drugim znalazła się Football Academy Piła 2007, a trzecie miejsce zajęła Iskra Szydłowo. Drużyny znajdujące się na podium otrzymały puchary.
Pozostałe drużyny, które uplasowały się na dalszych miejscach otrzymały pamiątkowe statuetki: czwarte miejsce zajęła drużyna UKS Kotuń, piata była drużyna Fair Play Złotów, a tabelę wyników zamknęła drużyna Football Academy Piła 2008. Wyłoniono również zwycięzców indywidualnych w trzech kategoriach. Królem strzelców został Alan Majewski (Iskra Szydłowo), najlepszym bramkarzem okazał się Marcin Płachta (UKS Kotuń), a tytuł najlepszego zawodnika meczu otrzymał Wiktor Rajek (Zjednoczeni Kaczory).
Tradycyjnie już młodym zawodnikom kibicowała maskotka wielkopolskiej Policji – sierż. Pyrek, a ochłodę po Turnieju zapewniła kurtyna wodna zorganizowana przez strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pile. Na dzieci czekały również napoje i poczęstunek.

III Piłkarski Turniej Wakacyjny III Piłkarski Turniej Wakacyjny III Piłkarski Turniej Wakacyjny III Piłkarski Turniej Wakacyjny

autor: Paulina Politowska