Awans zawodowy

Data publikacji 14.07.2016

Służący w Policji od roku 1990, a od 2000 realizujący zadania technika kryminalistyki, wykładowca Zakładu Służby Kryminalnej Szkoły Policji w Pile ...

Awans zawodowy Służący w Policji od roku 1990, a od 2000 realizujący zadania technika kryminalistyki, wykładowca Zakładu Służby Kryminalnej Szkoły Policji w Pile kom. Leszek Szplit 15 lipca br. pożegna się ze Szkołą odchodząc do pełnienia służby na stanowisku Naczelnika Wydziału Techniki Kryminalistyki Komendy Miejskiej w Bydgoszczy. Pożegnanie z udziałem Komendanta Szkoły mł. insp. Romana Sobczaka oraz jego Zastępców insp. Mariusza Wiatra i insp. Romana Gryczki odbyło się 13 lipca br. w Szkole Policji w Pile. Kierownictwo jednostki podziękowało Komisarzowi za zaangażowanie i rzetelne wykonywanie obowiązków na swoim dotychczasowym stanowisku, a także pogratulowało awansu doceniając przy tym konsekwencję i wytrwałość, z jaką zmierzał do wytyczonych celów.
W okresie wieloletniej służby w jednostkach terenowych Policji kom. Leszek Szplit zdobył ogromne doświadczenie zawodowe, które umiejętnie wykorzystywał na stanowisku wykładowcy. To, w jaki sposób udało mu się przekazywać słuchaczom zdobytą i popartą praktycznymi umiejętnościami wiedzę, a także jego wzorowa postawa jako Policjanta sprawiło, że znalazł się w grupie wyróżniających się wykładowców pionu dydaktycznego Szkoły. Ponadto aktywnie współpracował z Biurem Kryminalnym KGP w organizowaniu warsztatów szkoleniowych z zakresu zwalczania przestępczości przeciwko mieniu oraz przeciwko wolności seksualnej, których celem jest podniesienie jakości czynności prowadzonych na miejscu przestępstwa. Za wzorową realizację powierzonych mu zadań oraz wkład w ochronę i poprawę bezpieczeństwa na służbie w jednostkach terenowych był niejednokrotnie nagradzany przez swoich przełożonych.
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy awansu i życzymy dalszych sukcesów w służbie.

Awans zawodowy Awans zawodowy Awans zawodowy Awans zawodowy

autor: Paulina Politowska