Wizyta „Kangurków”

Data publikacji 11.04.2016

9 kwietnia przedszkolna grupa „Kangurki” z Publicznego Przedszkola nr 18 w Pile odwiedziła Szkołę Policji, aby wysłuchać pogadanki dotyczącej pracy w policyjnym ...

Wizyta „Kangurków” 9 kwietnia przedszkolna grupa „Kangurki” z Publicznego Przedszkola nr 18 w Pile odwiedziła Szkołę Policji, aby wysłuchać pogadanki dotyczącej pracy w policyjnym mundurze. W trakcie zwiedzania dzieci odbyły zajęcia z udzielania pomocy poszkodowanym w ich najbliższym otoczeniu, obejrzały szkolną bibliotekę wraz z wystawą policyjnych maskotek, a także odwiedziły strzelnicę. Największą frajdę sprawiła dzieciom daktyloskopia pamiątkowa, którą wykonali dla nich słuchacze przebywający na kursie w Szkole Policji w Pile. Dzieci, w podziękowaniu za gościnę, wykonały piosenkę i układ taneczny obrazujący pracę w Policji.

Wizyta „Kangurków” Wizyta „Kangurków” Wizyta „Kangurków” Wizyta „Kangurków”

autor: Paulina Politowska

(11.04.16)