Akcja wielkanocna

Data publikacji 22.03.2016

Centrum Charytatywno-Opiekuńcze Caritas w Pile wraz z galerią VIVO w Pile zorganizowali w minioną sobotę akcję wielkanocną pod nazwą ...

Akcja wielkanocna Centrum Charytatywno-Opiekuńcze Caritas w Pile wraz z galerią VIVO w Pile zorganizowali w minioną sobotę akcję wielkanocną pod nazwą „O radości wielkanocnej osób niepełnosprawnych”. Samorząd szkolny słuchaczy SP Piła wziął udział w imprezie poprzez obdarowanie podopiecznych placówek drobnymi upominkami. Wielkim wydarzeniem był udział w koncercie charytatywnym słuchacza naszej szkoły st. post. Macieja Chowańca, który wykonał kilka utworów na trąbce. Podczas trwania imprezy można było uczestniczyć w innych przygotowanych atrakcjach nawiązujących do tradycji wielkanocnej, np. warsztaty dotyczące zdobienia jaj, wykonywania kartek wielkanocnych, wypalania koszyków z papierowej wikliny.

Akcja wielkanocna Akcja wielkanocna Akcja wielkanocna Akcja wielkanocna

autor: Wojciech Thiel