Eliminacje do VIII Turnieju Klas Policyjnych zakończone!

Data publikacji 10.03.2016

Dobiegł końca ostatni etap tegorocznych eliminacji do VIII Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych. 9 marca br. 64 drużyny reprezentujące Szkoły prowadzące ...

Eliminacje do VIII Turnieju Klas Policyjnych zakończone! Dobiegł końca ostatni etap tegorocznych eliminacji do VIII Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych. 9 marca br. 64 drużyny reprezentujące Szkoły prowadzące klasy o profilu policyjnym z całej Polski przystąpiły do testu wiedzy składającego się z 40 pytań. Eliminacje zostały przeprowadzone w trzech jednostkach szkoleniowych: Szkole Policji w Pile, Centrum Szkolenia Policji w Legionowie oraz Szkole Policji w Katowicach.
Wyniki testów posłużą do wyłonienia 22 drużyn, które, razem z reprezentacjami szkół zwolnionych z eliminacji (zajęły miejsca na podium w poprzedniej edycji Turnieju), staną do rywalizacji o tytuł „Klasy Policyjnej Roku 2016”.
Szkoły biorące udział w eliminacjach zostaną poinformowane wynikach eliminacji do dnia 31 marca br. Dyrektorzy szkół zakwalifikowanych do Turnieju oraz trzech szkół zwolnionych z eliminacji będą zobowiązani do przesłania zgłoszeń reprezentacji w nieprzekraczalnym terminie do 29 kwietnia. Finał VIII Turnieju Klas Policyjnych, objętego patronatem Komendanta Głównego Policji, rozegrany zostanie w dniach 23-24 maja 2016 r. w Szkole Policji w Pile.

Eliminacje do VIII Turnieju Klas Policyjnych zakończone! Eliminacje do VIII Turnieju Klas Policyjnych zakończone! Eliminacje do VIII Turnieju Klas Policyjnych zakończone! Eliminacje do VIII Turnieju Klas Policyjnych zakończone!

autor: Paulina Politowska

(10.03.16)