Eliminacje do VIII Turnieju Klas Policyjnych zakończone! - 2016 - Szkoła Policji w Pile

Eliminacje do VIII Turnieju Klas Policyjnych zakończone!

Data publikacji 10.03.2016

Dobiegł końca ostatni etap tegorocznych eliminacji do VIII Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych. 9 marca br. 64 drużyny reprezentujące Szkoły prowadzące ...

Eliminacje do VIII Turnieju Klas Policyjnych zakończone! Dobiegł końca ostatni etap tegorocznych eliminacji do VIII Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych. 9 marca br. 64 drużyny reprezentujące Szkoły prowadzące klasy o profilu policyjnym z całej Polski przystąpiły do testu wiedzy składającego się z 40 pytań. Eliminacje zostały przeprowadzone w trzech jednostkach szkoleniowych: Szkole Policji w Pile, Centrum Szkolenia Policji w Legionowie oraz Szkole Policji w Katowicach.
Wyniki testów posłużą do wyłonienia 22 drużyn, które, razem z reprezentacjami szkół zwolnionych z eliminacji (zajęły miejsca na podium w poprzedniej edycji Turnieju), staną do rywalizacji o tytuł „Klasy Policyjnej Roku 2016”.
Szkoły biorące udział w eliminacjach zostaną poinformowane wynikach eliminacji do dnia 31 marca br. Dyrektorzy szkół zakwalifikowanych do Turnieju oraz trzech szkół zwolnionych z eliminacji będą zobowiązani do przesłania zgłoszeń reprezentacji w nieprzekraczalnym terminie do 29 kwietnia. Finał VIII Turnieju Klas Policyjnych, objętego patronatem Komendanta Głównego Policji, rozegrany zostanie w dniach 23-24 maja 2016 r. w Szkole Policji w Pile.

Eliminacje do VIII Turnieju Klas Policyjnych zakończone! Eliminacje do VIII Turnieju Klas Policyjnych zakończone! Eliminacje do VIII Turnieju Klas Policyjnych zakończone! Eliminacje do VIII Turnieju Klas Policyjnych zakończone!
Eliminacje do VIII Turnieju Klas Policyjnych zakończone! Eliminacje do VIII Turnieju Klas Policyjnych zakończone! Eliminacje do VIII Turnieju Klas Policyjnych zakończone! Eliminacje do VIII Turnieju Klas Policyjnych zakończone!

autor: Paulina Politowska

(10.03.16)