Świąteczne kolędowanie z przedszkolakami

Data publikacji 23.12.2015

Członkowie zespołu Avans Blues będący jednocześnie wykładowcami w pilskiej Szkole Policji: podinsp. Jacek Słoński, podinsp. Tomasz Ratajczak ...

Świąteczne kolędowanie z przedszkolakami Członkowie zespołu Avans Blues będący jednocześnie wykładowcami w pilskiej Szkole Policji: podinsp. Jacek Słoński, podinsp. Tomasz Ratajczak i nadkom. Paweł Holeksa zagrali dla dzieci z Publicznego Przedszkola nr 12 w Pile. Koncert kolęd w ich aranżacji przeniósł maluchy zarówno w niezwykły świat muzyki i instrumentów jak również stworzył magiczną atmosferę nadchodzących świąt. Umiejętne podejście wokalisty zespołu do dzieci zaowocowało wspólnym śpiewaniem, rytmicznym klaskaniem i kołysaniem w takt muzyki. Ku zaskoczeniu wszystkich zebranych po zakończonym koncercie rozradowane dzieci podbiegły do muzyków dosłownie rzucając im się w objęcia. W ramach podziękowania za występ cała trójka otrzymała wykonane przez maluchy upominki – choinkę, kartkę z życzeniami oraz pierniczki. Tak cudownej atmosfery w trakcie i po koncercie można tylko pozazdrościć.
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego narodzenia Zespół Avans Blues życzy wszystkim, aby ten czas był przepełniony spokojem, radością i spotkaniami z najbliższymi.

Świąteczne kolędowanie z przedszkolakami Świąteczne kolędowanie z przedszkolakami Świąteczne kolędowanie z przedszkolakami Świąteczne kolędowanie z przedszkolakami

autor: Paulina Politowska

(23.12.15)

Powrót na górę strony