Zapraszamy do lektury

Data publikacji 22.12.2015

W zakładce Kwartalnik, znajdującej się na naszej stronie, opublikowane zostały wersje elektroniczne dwóch kolejnych numerów „Kwartalnika Prawno-Kryminalistycznego”.

Zapraszamy do lektury W zakładce Kwartalnik, znajdującej się na naszej stronie, opublikowane zostały wersje elektroniczne dwóch kolejnych numerów „Kwartalnika Prawno-Kryminalistycznego”. Pierwszy z nich to kolejny, czwarty, tegoroczny numer poświęcony tradycyjnie szeroko rozumianej tematyce kryminalistycznej, ale nie tylko... W numerze m.in. o: przestępstwach rozbójniczych, prawach i obowiązkach stron w postępowaniu przygotowawczym i przestępczości zorganizowanej w Polsce oraz o planowanej budowie akademika dla słuchaczy Szkoły Policji w Pile.
Drugi ze wspomnianych numerów, to wydanie specjalne, poświęcone kilku głównym wydarzeniom, które zostały zorganizowane i odbyły się w pilskiej Szkole. Mowa tu o Ogólnopolskim Konkursie „Policjant Służby Kryminalnej Roku 2015”, Ogólnopolskim Turnieju Klas Policyjnych „Klasa Policyjna Roku 2015”. Ponadto, w numerze można przeczytać o Festiwalu Kryminału „Kryminalna Piła 2015”, uroczystości odsłonięcia pomnika upamiętniającego XVII-wieczny cmentarz żydowski w Pile oraz o odprawie służbowej zastępców komendantów wojewódzkich (stołecznego) Policji ds. kryminalnych.
Serdecznie zapraszamy do lektury.

autor: Waldemar Hałuja

(22.12.15)

Powrót na górę strony