Mikołajkowa siatkówka

Data publikacji 17.12.2015

mł. asp. Przemysław Zublewicz, kom. Sebastian Wegner z Zakładu Służby Kryminalnej oraz kom. Wojciech Kur z Wydziału Organizacji Szkolenia i Dowodzenia ...

Mikołajkowa siatkówka W czwartek 10 grudnia 2015 r., przedstawiciele kadry Szkoły Policji w Pile: mł. asp. Przemysław Zublewicz, kom. Sebastian Wegner z Zakładu Służby Kryminalnej oraz kom. Wojciech Kur z Wydziału Organizacji Szkolenia i Dowodzenia zorganizowali halowy turniej w piłce siatkowej o mistrzostwo Szkoły Policji w Pile.
W zawodach wzięły udział cztery zespoły reprezentujące poszczególne kompanie. Rywalizacja toczyła się systemem każdy z każdym. Dodatkowe emocje, wynikające z regulaminu organizatorów, wzbudziła konieczność przebywania w trakcie całego meczu jednej kobiety.
Zwycięzcą turnieju, po zaciętej rywalizacji, zostali słuchacze reprezentujący kompanię 3. Wszystkie drużyny otrzymały upominki. Wyróżnienia indywidualne otrzymali: najlepsza zawodniczka: st. sierż. Paulina Kalicka-Wantuch z kompanii 3, najlepszy zawodnik: sierż. Kacper Strzałkowski z kompanii 6.
Zmagania siatkarzy z ramienia kierownictwa Szkoły Policji w Pile obserwowali: naczelnik Wydziału Organizacji Szkolenia i Dowodzenia mł. insp. Artur Godlewski oraz kierownik Zakładu Prewencji i Technik Interwencyjnych mł. insp. Sylwester Urbaniak, który wręczył dyplomy i nagrody rzeczowe.

Mikołajkowa siatkówka Mikołajkowa siatkówka Mikołajkowa siatkówka Mikołajkowa siatkówka
Mikołajkowa siatkówka Mikołajkowa siatkówka Mikołajkowa siatkówka Mikołajkowa siatkówka

autor: Przemysław Zublewicz

(17.12.15)

Powrót na górę strony