Przyjedź mamo na… Avans Blues

Data publikacji 12.10.2015

W chłodny, acz słoneczny dzień, na schodach pałacu Dernałowiczów w Mińsku Mazowieckim wystąpił szkolny zespół Avans Blues w składzie podinsp. Jacek Słoński ...

Przyjedź mamo na… Avans Blues W chłodny, acz słoneczny dzień, na schodach pałacu Dernałowiczów w Mińsku Mazowieckim wystąpił szkolny zespół Avans Blues w składzie podinsp. Jacek Słoński - perkusja, podinsp. Tomasz Ratajczak - gitara oraz nadkom. Paweł Holeksa - gitara basowa i śpiew. Muzycy zagrali na zaproszenie komendanta Centrum Szkolenia Żandarmerii Wojskowej płk. Piotra Płonki, w związku z uroczystością przejęcia przez Centrum tradycji międzywojennych ośrodków szkolenia.
W uroczystościach tych uczestniczył zastępca komendanta Szkoły Policji w Pile insp. Piotr Gaca.
Występ grupy został gorąco przyjęty przez zgromadzoną publiczność, która tańcem i śpiewem wspomagała muzyków. Okazuje się, że standardy muzyki bluesowej i rockowej wykonywanej przez Avans Blues trafiają do serc publiczności po obu stronach Wisły, a przedstawiciele CSŻW już zapowiedzieli dalszą współpracę z naszym zespołem. Bieżące wydarzenia związane z działalnością zespołu można śledzić na profilu www.facebook.com/avans.blues.

Przyjedź mamo na… Avans Blues Przyjedź mamo na… Avans Blues Przyjedź mamo na… Avans Blues Przyjedź mamo na… Avans Blues

autor: Jacek Słoński

(12.10.15)