AVANS BLUES na MotoParty

Data publikacji 07.07.2015

Szkolny zespół muzyczny AVANS BLUES wziął udział w kolejnym przedsięwzięciu. Tym razem policjanci zagrali w sobotę na „MotoParty nad Piławą” ...

AVANS BLUES na MotoParty Szkolny zespół muzyczny AVANS BLUES wziął udział w kolejnym przedsięwzięciu. Tym razem policjanci zagrali w sobotę na „MotoParty nad Piławą”, który odbył się w Głowaczewie koło Wałcza. Zespół wystąpił w składzie: podinsp. Jacek Słoński (perkusja), podinsp. Tomasz Ratajczak (gitara solowa), nadkom. Paweł Holeksa (gitara basowa, śpiew) – wszyscy trzej wymienieni są wykładowcami Zakładu Służby Kryminalnej Szkoły i st. sierż. Krystian Wiśniewski - słuchacz kursu specjalistycznego i członek zespołu w 2009 roku - gitara prowadząca.
Zespół wykonał popularne przeboje polskiej i zagranicznej muzyki bluesowej i rockowej, m.in. „Zielony Piotruś”, „Moby Dick”, „Sharp Dressed Man”, „Sweet Home Chicago” czy „Wehikuł czasu”. Występ policjantów spotkał się z ciepłym przyjęciem uczestników jednego z najbardziej znanych zlotów motocyklowych w regionie.
Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników muzyki na jeszcze jeden koncert zespołu AVANS BLUES, który odbędzie się 8 lipca (środa) o godz. 19.00 w Klubie Muzycznym ROCKOPOLIS (ul. Pocztowa 1). Muzykom towarzyszyć będzie wokalistka i absolwentka klasy „policyjnej” – Alicja Gawlak.

AVANS BLUES na MotoParty AVANS BLUES na MotoParty AVANS BLUES na MotoParty AVANS BLUES na MotoParty

autor: Anna Fons

(07.07.15)