Dziękujemy za wspólne lata pracy

Data publikacji 30.06.2015

W sali odpraw odbyła się uroczystość, w trakcie której komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki, zastępcy komendanta insp. Piotr Gaca oraz ...

Dziękujemy za wspólne lata pracy W sali odpraw odbyła się uroczystość, w trakcie której komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki, zastępcy komendanta insp. Piotr Gaca oraz mł. insp. Roman Gryczka oraz kierownicy komórek organizacyjnych uroczyście pożegnali odchodzącego na emeryturę podinsp. Mariusza Macierzyńskiego - starszego wykładowcę Zakładu Służby Prewencyjnej. Po blisko 25 latach służby w Szkole Policji w Pile, łącznie ponad 30 latach pracy zawodowej, wielu sukcesach i zmaganiach z codzienną służbą, Pana Mariusza pożegnali również najbliżsi współpracownicy, koledzy i przyjaciele.
Wraz z podziękowaniami za długie lata służby Pan podinsp. Mariusz Macierzyński otrzymał pamiątkowy dyplom i upominek, który miejmy nadzieję będzie przyczynkiem do miłych wspomnień o czasach spędzonych w Szkole, a także życzenia zdrowia i dalszego realizowania siebie w nieco odmiennej już roli.

Dziękujemy za wspólne lata pracy Dziękujemy za wspólne lata pracy Dziękujemy za wspólne lata pracy Dziękujemy za wspólne lata pracy

autor: Mariusz Miernowski

(30.06.15)