Zryw wolnych serc

Data publikacji 10.06.2015

Jednym z wydarzeń towarzyszących VII Ogólnopolskiemu Turniejowi Klas Policyjnych, który odbył się w dniach 1-2 czerwca, był udział drużyn w akcji polegającej ...

Zryw wolnych serc Jednym z wydarzeń towarzyszących VII Ogólnopolskiemu Turniejowi Klas Policyjnych, który odbył się w dniach 1-2 czerwca, był udział drużyn w akcji polegającej na wspólnym odczytaniu Odezwy Społeczności PaT, której towarzyszyło wybijanie przez 60 sekund rytmu serca. „Zryw wolnych serc”, bo taką nazwę nosiło to wydarzenie, ma charakteryzować serca wolne od uzależnień, przemocy i obojętności do drugiego człowieka. Serca piękne i zdrowe, w trosce o zdrowie fizyczne i społeczne. Serca silne i pomocne innym. Serca pokoleń. Serca ludzi, którzy mogą różnić się od siebie, ale potrafią działać wspólnie, by chronić dzieci i młodzież przed uzależnieniami i przemocą. Tylko 60 sekund - tak niewiele, a znaczy tak bardzo dużo.

Zryw wolnych serc Zryw wolnych serc Zryw wolnych serc Zryw wolnych serc

autor: Wojciech Thiel

(10.06.15)

Powrót na górę strony