Humanistyczna twarz służby kryminalnej

Data publikacji 24.03.2015

Humanistyczna twarz służby kryminalnej 12 marca po raz czwarty w pilskim Gimnazjum nr 4 odbył się Festiwal Nauki, tym razem pod hasłem „Spójrz, usłysz, przeżyj - nauki humanistyczne niejedno mają imię”. Uczniowie wzięli udział m.in. w zajęciach poetyckich, z public relation, muzyki, architektury, a także w koncercie „Od baroku do hip-hopu” i spotkaniu z aktorem Wojciechem Wysockim.
Wyjątkowym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia z wykładowcami Zakładu Służby Kryminalnej, podinsp. Leszkiem Koźmińskim i asp. sztab. Pawłem Leśniewskim. Insp. Koźmiński, twórca Festiwalu Kryminału „Kryminalna Piła”, współorganizowanego przez naszą Szkołę, zaprezentował powieści kryminalne dla młodzieży, opowiadając o związkach służby z literaturą. Asp. sztab. Leśniewski przeprowadził natomiast warsztaty kryminalistyczne.

Humanistyczna twarz służby kryminalnej Humanistyczna twarz służby kryminalnej Humanistyczna twarz służby kryminalnej Humanistyczna twarz służby kryminalnej

autor: Marzena Brzozowska

(24.03.15)