Szkolenie pracowników UKS w Poznaniu

Data publikacji 10.03.2015

Zwalczanie szeroko rozumianej przestępczości w Polsce mobilizuje organy powołane do ścigania do współpracy, a co za tym idzie, wymiany ...

Szkolenie pracowników UKS w Poznaniu Zwalczanie szeroko rozumianej przestępczości w Polsce mobilizuje organy powołane do ścigania do współpracy, a co za tym idzie, wymiany doświadczeń w ramach wspólnych szkoleń, czy też warsztatów.
W związku z tym wykładowcy Szkoły: podinsp. Zbigniew Bogusz i kom. Michał Zielonka przeprowadzili szkolenie pracowników Urzędu Kontroli Skarbowej w Poznaniu z zakresu szeroko rozumianej taktyki i techniki prowadzenia przeszukań. W trakcie szkolenia, podobnie jak podczas szkolenia pracowników UKS w Bydgoszczy, nasi wykładowcy poruszyli zagadnienia dotyczące m.in.: rozpoznania miejsca planowanego przeszukania, przygotowania do planowanego przeszukania, planowania przeszukania, zasad bezpieczeństwa podczas przeszukania, uprawnień i obowiązków wynikających z przepisów prawa i procedur oraz taktyki i technik prowadzenia przeszukania z uwzględnieniem specyfiki miejsca.

autor: Krzysztof Opaliński

(10.03.15)