Warsztaty z tajskiego boksu

Data publikacji 26.01.2015

Już za kilka dni, bo w środę 28 stycznia na zaproszenie instruktora technik interwencji Zakładu Interwencji Policyjnych Szkoły, a także ...

Warsztaty z tajskiego boksu Już za kilka dni, bo w środę 28 stycznia na zaproszenie instruktora technik interwencji Zakładu Interwencji Policyjnych Szkoły, a także licencjonowanego trenera Polskiego Związku Muaythai – mł. asp. Tomasza Ptaka, do Szkoły przyjedzie trener kadry Polski w Muaythai Rafał Simonides wraz z goszczącym w naszym kraju Tajem THANIT IM ON , który słynie z mocnych widowiskowych kopnięć, wykorzystywanych podczas walki.
W warsztatach wezmą udział wykładowcy Szkoły Policji w Pile oraz słuchacze kursów podstawowego i specjalistycznych. Zajęcia te będą niepowtarzalną okazją do ćwiczeń z dziedziny sztuki walki, jaką jest Muaythai (tajski boks) pod okiem specjalistów w tej dziedzinie sportu. Muaythai jest narodowym sportem Tajlandii, kładącym duży nacisk na walkę w klinczu, z wykorzystaniem uderzeń łokciami i kolanami.
Oprócz wizyty w pilskiej Szkole Policji, goście przeprowadzą też ogólnodostępne zajęcia (w godz. 17.00 – 21.00) w Szkole Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków ul. Roosevelta 12 w Pile.

autor: Tomasz Ptak

(26.01.15)