Do poczytania...

Data publikacji 14.01.2015

Mamy dla Państwa nie lada gratkę, w sam raz na słotną pogodę, która zagościła w przyrodzie. Niedawno ukazał się dwudziesty pierwszy, a czwarty ...

Do poczytania... Mamy dla Państwa nie lada gratkę, w sam raz na słotną pogodę, która zagościła w przyrodzie. Niedawno ukazał się dwudziesty pierwszy, a czwarty w 2014 roku, numer „Kwartalnika Prawno-Kryminalistycznego”. W bieżącym numerze czasopisma Szkoły Policji w Pile zamieszczonych zostało kilkanaście artykułów skierowanych przede wszystkim do policjantów służby kryminalnej i śledczej. Ich tematyka nawiązuje m.in. do zagadnień z zakresu komunikacji niewerbalnej, typologii kibiców, przemocy w rodzinie czy zabezpieczeniu mienia.
Serdecznie zachęcamy do lektury wspomnianego numeru w wersji elektronicznej (wersja tradycyjna dostępna jest w szkolnej czytelni). Najnowszy numer Kwartalnika oraz wcześniejsze jego wydania, dostępne są w zakładce Kwartalnik.
Kierujemy do Państwa również propozycję publikowania własnych artykułów na łamach naszego czasopisma (kontakt e-mail: sekretariat@sppila.policja.gov.pl).

autor: Waldemar Hałuja


(13.01.15)

Powrót na górę strony