Pożegnanie samorządu

Data publikacji 08.01.2015

W związku ze zbliżającym się zakończeniem kursu specjalistycznego, komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki podziękował przedstawicielom kompanii za ...

Pożegnanie samorządu W związku ze zbliżającym się zakończeniem kursu specjalistycznego, komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki podziękował przedstawicielom kompanii za postawę zaprezentowaną podczas pobytu. Komendant za aktywność realizowaną w działalności samorządu szkolnego słuchaczy oraz pracę wolontaryjną na rzecz społeczności lokalnej wyróżnił listami gratulacyjnymi oraz upominkami: asp. szt. Daniela Nalepkę, sierż. sztab. Dariusza Szeligę oraz st. sierż. Karolinę Sujkę.
Podczas spotkania dotychczasowy przewodniczący przekazał symboliczny klucz nowemu samorządowi szkolnemu, któremu przewodniczyć będzie od 9 stycznia asp. Marta Michalak. Nowemu zarządowi życzymy sukcesów na miarę poprzedników, a słuchaczom kończącym szkolenie - połamania długopisów na czekającym ich już jutro egzaminie.

Pożegnanie samorządu Pożegnanie samorządu Pożegnanie samorządu Pożegnanie samorządu

autor: Wojciech Thiel

(08.01.15)