Pożegnanie i przeniesienia - 2014 - Szkoła Policji w Pile

Pożegnanie i przeniesienia

Data publikacji 15.12.2014

W dniu 11 grudnia 2014 roku w sali odpraw Szkoły Policji w Pile odbyła się uroczystość, w trakcie której komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki, ...

Pożegnanie i przeniesienia W dniu 11 grudnia 2014 roku w sali odpraw Szkoły Policji w Pile odbyła się uroczystość, w trakcie której komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki, zastępcy komendanta Szkoły insp. Piotr Gaca oraz mł. insp. Roman Gryczka, a także kierownicy komórek organizacyjnych Szkoły uroczyście pożegnali odchodzącą na emeryturę Panią Elżbietę Gryńko – specjalistę Sekcji Żywnościowej. Po blisko 25 latach pracy w Szkole Policji w Pile, łącznie ponad 45 latach pracy zawodowej, wielu sukcesach i zmaganiach z codzienną pracą, Panią Elżbietę pożegnali również najbliżsi współpracownicy, koledzy i przyjaciele. Wraz z podziękowaniami za długie lata pracy Pani Elżbieta Gryńko otrzymała pamiątkowy dyplom i upominek, który miejmy nadzieję będzie przyczynkiem do miłych wspomnień o czasach spędzonych w Szkole, a także życzenia zdrowia i dalszego realizowania siebie w nieco odmiennej już roli.
W trakcie uroczystości Komendant Szkoły i najbliżsi współpracownicy podziękowali również za długie lata służby w Szkole dwóm funkcjonariuszom: podinsp. Romanowi Rauhutowi oraz kom. Marcinowi Bartolowi, którzy w najbliższym czasie odpowiednio rozpoczną pełnienie służby w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu oraz Komendzie Powiatowej Policji w Pile. Policjanci wraz z życzeniami samych sukcesów otrzymali także pamiątkowe dyplomy, które będą przypominać im o chwilach spędzonych w pilskiej Szkole.

Pożegnanie i przeniesienia Pożegnanie i przeniesienia Pożegnanie i przeniesienia Pożegnanie i przeniesienia
Pożegnanie i przeniesienia Pożegnanie i przeniesienia Pożegnanie i przeniesienia Pożegnanie i przeniesienia
Pożegnanie i przeniesienia Pożegnanie i przeniesienia Pożegnanie i przeniesienia Pożegnanie i przeniesienia
Pożegnanie i przeniesienia Pożegnanie i przeniesienia/t Pożegnanie i przeniesienia Pożegnanie i przeniesienia

autor: Mariusz Miernowski

(12.12.14)