Emocje pod siatką

Data publikacji 24.10.2014

Emocje pod siatką W miniony czwartek wykładowcy Zakładu Interwencji Policyjnych zorganizowali turniej w piłce siatkowej o mistrzostwo Szkoły Policji w Pile. W zawodach wzięło udział pięć drużyn reprezentujących kompanie: I, II, III, IV i V oraz słuchacze kursu specjalistycznego TITS. Drużyny rywalizowały w dwóch grupach rozgrywkowych.

Zwycięzcą turnieju zostali słuchacze reprezentujący kompanię 3. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy okolicznościowe oraz drobne upominki związane z obchodami Jubileuszu 60- lecia powołania Szkoły Policji w Pile. W opinii organizatorów na miano zawodników turnieju za szczególne zaangażowanie, determinację i wolę walki zasłużyli: sierż. Paulina Kurdyna z kompanii 1 oraz sierż. Wojciech Wierzbicki z kursu TITS.

Klasyfikacja turnieju:
I: kompania 3