Emocje pod siatką - 2014 - Szkoła Policji w Pile

Emocje pod siatką

Data publikacji 24.10.2014

W miniony czwartek wykładowcy Zakładu Interwencji Policyjnych zorganizowali turniej w piłce siatkowej o mistrzostwo Szkoły Policji w Pile.

Emocje pod siatką W miniony czwartek wykładowcy Zakładu Interwencji Policyjnych zorganizowali turniej w piłce siatkowej o mistrzostwo Szkoły Policji w Pile. W zawodach wzięło udział pięć drużyn reprezentujących kompanie: I, II, III, IV i V oraz słuchacze kursu specjalistycznego TITS. Drużyny rywalizowały w dwóch grupach rozgrywkowych.

Zwycięzcą turnieju zostali słuchacze reprezentujący kompanię 3. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy okolicznościowe oraz drobne upominki związane z obchodami Jubileuszu 60- lecia powołania Szkoły Policji w Pile. W opinii organizatorów na miano zawodników turnieju za szczególne zaangażowanie, determinację i wolę walki zasłużyli: sierż. Paulina Kurdyna z kompanii 1 oraz sierż. Wojciech Wierzbicki z kursu TITS.

Klasyfikacja turnieju:
I: kompania 3
II: kompania 1
III: kurs TITS
IV: kompania 4
V: kompania 2
VI: kompania 5

Emocje pod siatką Emocje pod siatką Emocje pod siatką Emocje pod siatką
Emocje pod siatką Emocje pod siatką Emocje pod siatką Emocje pod siatką
Emocje pod siatką Emocje pod siatką Emocje pod siatką Emocje pod siatką
Emocje pod siatką Emocje pod siatką Emocje pod siatką Emocje pod siatką
Emocje pod siatką Emocje pod siatką Emocje pod siatką Emocje pod siatką
Emocje pod siatką Emocje pod siatką Emocje pod siatką Emocje pod siatką

autor: Przemysław Zublewicz

(24.10.14)