Po sąsiedzku - 2014 - Szkoła Policji w Pile

Po sąsiedzku

Data publikacji 24.10.2014

Wykładowcy Zakładu Służby Prewencyjnej Szkoły - nadkom. Artur Kulczak i kom. Sebastian Wegner przeprowadzili zajęcia dotyczące bezpieczeństwa ...

Po sąsiedzku Wykładowcy Zakładu Służby Prewencyjnej Szkoły - nadkom. Artur Kulczak i kom. Sebastian Wegner przeprowadzili zajęcia dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym dla dzieci z Publicznego Przedszkola nr 5 w Pile. Policjanci opowiedzieli maluchom o zasadach bezpiecznego poruszania się po drodze, zaprezentowali filmik tematyczny wraz z testem sprawdzającym dotychczasową wiedzę oraz wykonali pokaz kierowania ruchem drogowym przez policjanta.
Jako ciekawostkę warto dodać, że wspomniane przedszkole sąsiaduje z obiektami sportowymi Szkoły Policji. Będąc na placu zabaw czy też z okien budynku maluchy często obserwują ćwiczących policjantów. Pokazy te zawsze wywołują duże zaciekawienie, stąd też zrodził się pomysł odwiedzin milusińskich w Szkole Policji. W słoneczne przedpołudnie dzieci zwiedziły najnowszą siłownię, a następnego dnia pod czujnym okiem pań przedszkolanek miały miejsce gry i zabawy ruchowe, które przeprowadzono na nowoczesnych obiektach sportowych Szkoły.
Zarówno wizyta policjantów, jak i rewizyta przedszkolaków wywołały mnóstwo uśmiechu na dziecięcych buziach, wystarczy spojrzeć na fotografie.

Po sąsiedzku Po sąsiedzku Po sąsiedzku Po sąsiedzku
Po sąsiedzku Po sąsiedzku Po sąsiedzku Po sąsiedzku
Po sąsiedzku Po sąsiedzku Po sąsiedzku Po sąsiedzku
Po sąsiedzku Po sąsiedzku Po sąsiedzku Po sąsiedzku

autor: Anna Fons

(24.10.14)