Nowy niebieski mocarz w Szkole

Data publikacji 13.06.2014

Działalność Szkoły kojarzona jest jednoznacznie z realizacją procesu dydaktycznego, co jest statutowym zadaniem jednostki. Jednakże mało kto wie, że Szkoła ...

Nowy niebieski mocarz w Szkole Działalność Szkoły kojarzona jest jednoznacznie z realizacją procesu dydaktycznego, co jest statutowym zadaniem jednostki. Jednakże mało kto wie, że Szkoła, w imieniu Skarbu Państwa, administruje działkami o łącznej powierzchni 12,70 ha oraz, na podstawie zawartych umów z Nadleśnictwem Kaczory, obszarem 15,98 ha, co stanowi razem prawie 30 ha. W celu sprawnego zarządzania takim terenem, realizowane są m.in. zakupy zmierzające do poprawy jakości pracy oraz wpływające na obniżenie kosztów funkcjonowania.
Od dzisiaj w Szkole Policji w Pile pracę logistyki wspomagać będzie nowy ciągnik New Holland TD5.65. Jest to nowoczesna i wszechstronna maszyna, która zastąpi bardzo wysłużony już model URSUS C360, a w niedalekiej przyszłości, po wyposażeniu w niezbędne oprzyrządowanie, również leciwą 27-letnią koparko-ładowarkę typu Ostrówek.
New Holland to uznana marka na całym świecie. Seria TD5 charakteryzuje się wszechstronnością, komfortem (ciągnik wyposażony jest w klimatyzację, fotel z amortyzacją pneumatyczną oraz dodatkowy pełnowymiarowy fotel z pasami bezpieczeństwa) oraz dbałością o środowisko (niskie zużycie paliwa).

Nowy niebieski mocarz w Szkole Nowy niebieski mocarz w Szkole Nowy niebieski mocarz w Szkole Nowy niebieski mocarz w Szkole

autor: Robert Bartol

(13.06.14)