Piłkarsko przez cały tydzień

Data publikacji 22.05.2014

Piękna słoneczna pogoda, duże grono kibiców i boisko ze sztuczną nawierzchnią, na którym można rozgrywać mecze o randze międzynarodowej towarzyszyły ...

Piłkarsko przez cały tydzień Piękna słoneczna pogoda, duże grono kibiców i boisko ze sztuczną nawierzchnią, na którym można rozgrywać mecze o randze międzynarodowej towarzyszyły w poniedziałek rozpoczęciu turnieju piłkarskiego dla słuchaczy o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile. Do rywalizacji stanęły 10-osobowe reprezentacje trzech kompanii kursów podstawowych (K-2, K-3, K-4) oraz reprezentacja kursu specjalistycznego (K-6). Turniej otworzył zastępca komendanta Szkoły mł. insp. Piotr Gaca. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”, podczas gry na boisku przebywało 6 zawodników, w tym jedna zawodniczka. Do finału, który zostanie rozegrany w najbliższy piątek, dotarły drużyny reprezentujące kompanie 3 i 4. Mecz finałowy uświetni uroczystość otwarcia nowych obiektów sportowych, a puchary i upominki wręczy zawodnikom Komendant Główny Policji nadinsp. Marek Działoszyński, który w dniu 23 maja br. przybędzie z wizytą do naszej Szkoły.
Turniej został zorganizowany przez Zakład Interwencji Policyjnych.

Piłkarsko przez cały tydzień Piłkarsko przez cały tydzień Piłkarsko przez cały tydzień Piłkarsko przez cały tydzień

autor: Sylwester Urbaniak

(22.05.14)